Jak wysłać zdjęcia za pomocą Photoshop Elements 8?

Zastanawiałeś się kiedyś jak przesłać projekt wykonany w Photoshop Elements bez zapisywania go i podobych rzeczy ? Jeśli tak, a nie wiesz jak to zrobić to zapraszam do czytania artykułu.

Na początek otwieramy program PSE 8 i wybieramy projekt, lub projekty z którymi będziemy pracować. Mogą to być zdjęcia, które modyfikowałeś lub jakieś inne rzeczy. Teraz należy zaznaczyć obrazy, które chcesz przesłać do znajomych. Możesz to zrobić za pomocą przycisku CTRL + Klik myszki. Jeśli zaznaczyłeś swoje prace przechodzimy do panelu, który znajduje się po prawej stronie programu i wybieramy UDOSTĘPNIJ a następnie ZAŁĄCZNIK POCZTY E-MAIL

Jak widzisz pojawił się nowy panel, w którym widać zaznaczone prace. Oczywiście w opcjach, które znajdują się niżej możesz dopasować rozmiar zdjęć. Jeśli wszystko sobie ustawisz tak jak będziesz chciał to kliknij przycisk NASTĘPNA
Znowu pojawiał się nowy panel, w którym możesz wpisać treść wiadomości, a następnie wybrać znajomych, którym chcesz wysłać projekty. Jeśli nie masz żadnych znajomych, możesz ich dodać w następujący sposób. Kliknij na ikonkę postaci, która znajduje się po prawej stronie i w nowym oknie, które się pojawi możesz dodać znajomych.
W nowym oknie, które się pojawiło należy wybrać NOWY KONTAKT lub NOWA GRUPA
Jak widzisz pojawiło się kolejne okno gdzie możesz wpisać dokładne dane swojego znajomego i naciśnij OK.
Jeśli już wpisałeś potrzebne rzeczy, kliknąłeś OK to wracamy do poprzedniego okna, w którym również należy kliknąć OK. Teraz w panelu po prawej stronie, mamy opcję WYBIERZ ADRESATÓW więc zaznaczamy adresatów i przechodzimy dalej klikając NASTĘPNA. Teraz program ładuje zdjęcia do programu pocztowego typu Outlook Express i tworzy nową wiadomość.


Teraz wystarczy kliknąć wyślij i to wszystko.


Zapraszam do oglądania filmów na kanale YouTube oraz zapraszam do subskrypcji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz